Blog rolniczego panelu IMAS Agri - wyniki, dyskusje, nowości.
9 lutego 2018

Zapraszamy do świata IMAS Agri

Dziś ruszył blog IMAS Agri.

W ramach panelu IMAS Agri proponujemy dzielenie się opiniami przez wypełnianie ankiet internetowych. Uczestnicy mają możliwość oceny nowych produktów lub technologii, zanim wejdą na rynek. Otrzymują w zamian wynagrodzenie pieniężne oraz inne korzyści, np. dostęp do wyników badań i informacji związanych z branżą.

Kim jesteśmy?

IMAS Agri należy do Instytutu Badania Rynku i Opinii Społecznej IMAS International. Mamy siedzibę we Wrocławiu i działamy w Polsce od 1994 roku. Specjalizujemy się w badaniach dla branży rolniczej, które realizujemy telefonicznie, osobiście lub internetowo. Wielu z rolników miała szansę się z nami zetknąć właśnie podczas rozmów telefonicznych.

Po co to robimy? Co to są badania?

Łączymy wiedzę rolników z firmami. Gdy producent kombajnów chce wiedzieć, dlaczego jego super maszyna już nie sprzedaje się tak dobrze – zleca badanie opinii. Być może u konkurentów pojawiły się innowacje, które przeoczył? Może część osób wstrzymała się z zakupem czekając na dopłaty unijne? A może chodzi o drobiazg, jakim jest nieodpowiednia kolorystyka nadwozia? 😉 Dzięki badaniom rynku zmniejsza swoją niepewność i może łatwiej planować biznes.

Czemu masz do nas dołączyć?

Jak już wcześniej wspominaliśmy – płacimy za udział w naszych ankietach, w zamian za poświęcony czas. W ankietach można wiele dowiedzieć się o najbliższej przyszłości – co będzie sprzedawane, jakie rozwiązania się szykowane. Dodatkowo, nasi uczestnicy będą od nas otrzymywać dodatkowe informacje rynkowe, być może niektóre okażą się czymś więcej, niż ciekawym/nudnym (niepotrzebne skreślić) wykresem? Może przydadzą się w codziennej pracy gospodarstwa?

Jeszcze raz, gorąco zachęcamy – zapisz się do IMAS Agri i wypełniaj ankiety rolnicze. Spróbować można, jeśli się Państwu nie spodoba – wyrejestrowanie jest proste i bezproblemowe. Pozdrawiamy!

 

Liczba komentarzy: 1

  1. Marcin napisał(a):

    Ciekawy post, gratuluję

Zostaw komentarz