Blog rolniczego panelu IMAS Agri - wyniki, dyskusje, nowości.
17 kwietnia 2018

O co chodzi w tych ankietach rolniczych?

Rolniku, czy masz czasem trochę zbędnego czasu ale tak nie za dużo, na przykład robiąc sobie przerwę w pracy? Jasne, każdy ma. Co wtedy robisz? Klikasz na komórce? Czytasz książkę? Zasypiasz na dziesięć minut? W takich chwilach człowiek łapie się najprostszych rzeczy. W wolnej chwili można też wypełnić ankietę przez Internet. Na przykład u nas, w panelu IMAS Agri.

Pewnie się zastanawiasz, po co Ci jeszcze zawracać głowę ankietami, skoro nadeszła wiosna i nie masz chwili, by się po głowie podrapać? Nie robilibyśmy, gdybyśmy nie byli pewni, że warto. Po pierwsze – nie zajmie Ci to aż tak dużo czasu, a po drugie – zarobisz.

Od czego zacząć, z czym to się wiąże? Zacznijmy od tego, że ankiety internetowe są bardzo proste:

  • Dostaje się wiadomość na skrzynkę mailową,
  • klika się w link,
  • i dalej już wszystko idzie zgodnie z tym, co pojawia się na stronie internetowej.

A tam pojawiają się zawsze: pytanie i odpowiedzi do wyboru. Po zaznaczeniu odpowiedzi klika się dalej i wędruje aż do końca. Bez żadnych kłopotów radzą sobie z tym osoby starsze i młodsze, z lepszą lub gorszą znajomością Internetu. Można powiedzieć, że to jest bardzo, bardzo proste.

Najpierw jest rejestracja

No właśnie, od tego trzeba zacząć, że należy się zarejestrować na stronie internetowej. Czy to jest bezpieczne? To zależy od strony, ale w przypadku IMAS Agri nie ma żadnych wątpliwości, że jest bezpiecznie. Ta strona prowadzona jest przez instytut badawczy IMAS International z Wrocławia, który ma 24-letnie doświadczenie badawcze. IMAS od 2005 prowadzi badania internetowe w Polsce i przetwarzał w przeszłości i przetwarza bezpiecznie i uczciwie dane ponad 300 tysięcy osób biorących udział w badaniach internetowych. Jeśli nie wierzysz – poszukaj opinii w Internecie na temat IMAS OnLine i Ankiet Pro Bono (to nasze strony ze zwykłymi, nie rolniczymi stronami do wypełniania ankiet), by wyrobić sobie opinię.

OK, wracając do rejestracji. Po co ona jest?

Po to, byśmy mogli zawrzeć umowę. Ty nam dajesz prawo do zapraszania do ankiet, a my te ankiety wysyłamy. Bez rejestracji to niemożliwe – zwyczajnie byłoby to nielegalne. Rejestracja polega na wypełnieniu krótkiego formularza, a potem jeszcze nieco dłuższej ankiety rejestracyjnej. W ankiecie rejestracyjnej (przyjdzie do Ciebie wraz z pierwszą wiadomością), dowiadujemy się, jakim rolnikiem lub jaką rolniczką jesteś. Dzięki temu, potem wysyłamy ankiety do odpowiednich osób.

Potem już tylko zarabianie na rolniczych ankietach

Po zarejestrowaniu się na stronie wszystko staje się dużo prostsze. Dostajesz maila, decydujesz czy chcesz wziąć udział w ankiecie. Robisz to (albo nie) – i już. Ankietę można wypełnić zarówno na komputerze, jak i na telefonie (trzeba mieć tylko smartfona z zainstalowaną pocztą i przeglądarką). Mamy nadzieję, że ten wstęp pomoże Ci się zdecydować. O innych kwestiach napiszemy następnym razem. Pamiętajcie, że zawsze można do nas wysłać pytanie mailem lub zadzwonić i porozmawiać, dane kontaktowe są dostępne na stronie.

Podsumowując – 

  • ankiety internetowe są bardzo proste i poradzi sobie z nimi każda rolniczka i każdy rolnik,
  • nie zajmują dużo czasu, a można dorobić,
  • można je wypełniać na komputerze i smartfonie, trzeba się tylko zarejestrować w IMAS Agri,
  • rejestracja jest bezpieczna i gwarantowana przez uznany instytut badawczy
  • rejestracja trwa ok. 15 minut

Zarejestruj się w IMAS Agri już dziś!

 

Zostaw komentarz


%d bloggers like this: